TEST4U – Αποτελέσματα διαγωνισμού

Η βελτίωση των γνώσεων και ικανοτήτων σας στην πληροφορική και η αξιολόγηση του προσωπικού σας είναι προσωπική μας υπόθεση!
Αποκτήστε αναγνωρισμένο πιστοποιητικό πληροφορικής
www.test4u.eu

 

σας ευχαριστούμε για την μεγάλη συμμετοχή στον διαγωνισμό για μια δωρεάν άδεια TEST4U EDU.

Ήταν μια ευκαιρία να δείτε στην πράξη τις νέες δυνατότητες της δωρεάν εφαρμογής CENTRAL με τις οποίες, μεταξύ άλλων, μπορείτε πολύ εύκολα να δημιουργήσετε σετ ερωτήσεων και να παρακολουθήσετε την πρόοδο των μαθητών σας. Έτσι, θα γνωρίζετε σε ποιά αντικείμενα έχουν ελλείψεις και θα μπορείτε να τους καθοδηγείτε αποτελεσματικά.

Επίσης μ’ αυτό το σκεπτικό κατά νου προσθέσαμε, στην έκδοση 9.6.3 του TEST4UEDU,τα τεστ κατάταξης.

Το TEST4U και το CENTRAL είναι εργαλεία τα οποία πρέπει να τα χρησιμοποιήσετε έχοντας κατά νου την εκπαίδευση. Κάτι που πολλές σχολές το έχουν ξεχάσει 🙁

 

 

Πως θα αποκτήσετε την δωρεάν άδεια

Η δωρεάν άδεια σας έχει ήδη σταλεί. Μεταβείτε στο CENTRAL, στην αριστερή στήλη κάντε κλικ στην εμφάνιση κωδικών και στο παράθυρο που εμφανίζεται κάντε κλικ στην ενημέρωση κωδικών.

 

 

Ποιοί κέρδισαν

ο κ. Μπάδραβος από τη σχολή CITY UNION στα Βριλήσσια, ο κ. Κτενίδης από τη σχολή Ε- SCHOOL στη Θεσσαλονίκη, ο κ. Τζέλας από το Αργοστόλι, ο κ. Σκεπαστιανός από την σχολή infopaideia από Αθήνα, ο κ. Φωτίδης από την σχολή ActionNet από την Θάσο, ο κ. Βαρώνας από την σχολή centr@l από την Καβάλα, ο κ. Μιχαλάκης από την σχολή ITEC από το Αρκαλοχώρι Ηρακλείου, ο κ. Αραμπατζής από την σχολή LinguaLine από τα Κάτω Πορόια Σερρών, ο κ. Κεφαλιανός από την Σάμο, ο κ. Κυρίτσης από την σχολή TECHNOKIDS – TECHNOPLUS στη Νίκαια, ο κ. Καραφυλλίδης από την σχολή ALFA ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ στο Κερατσίνι, η κ. Χατζηστεφάνου από τη σχολή AXON στην Ανάληψη Θεσσαλονίκης, η κ. Μαραλέτου από την σχολή KENDER-Carierra στο Αιγάλεω, ο κ. Λάππας από την σχολή ABACUS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ στο Καρπενήσι, ο κ. Ορφανίδης από την σχολή I.T.S. (Information Technology Studies) στην Λάρισα, η κ. Μητσοπούλου από την σχολή “Μέλλον” στα Τρίκαλα, ο κ. Κουρής από την σχολή ΟΙΟΝΕΙ στην Αθήνα, ο κ. Αθανάσογλου από την σχολή Θεσμός.Νετ /Futurekids στο Διδυμότειχο, ο κ. Ευσταθίου από την σχολή RAM computer στην Πυλαία, ο κ. Παπαγεωργίου από την σχολή INFOQUALITY στην Αθήνα, ο κ. Σαμαρίδης από την σχολή ExpertIN στου Ζωγράφου, ο κ. Ψύλλας από την σχολή COMPUTER CONNECTION στο Γαλάτσι, ο κ. Λουράκης από την σχολή PClab computers στην Ανάληψη Χερσονήσου στο Ηράκλειο, ο κ. Παπαδημητρίου από το ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΑΛΦΑ στην Καρδίτσα, η κ. Λαμπροπούλου από την σχολή CARIERRA στην Πάτρα, ο κ. Κοπτσέλης από την σχολή EUROLAB στη Χαλκίδα, ο κ. Γιώτας από την σχολή PC-CENTER στην Καρδίτσα, ο κ. Αναστασιάδης από την σχολή CARIERRA στην Ξάνθη, ο κ. Αμύγδαλος από την σχολή TECHNOKIDS TECHNOPLUS στην Χίο, η κ. Ατσαλάκη από την σχολή MEMO COMPUTERS στα Χανιά, ο κ. Βάββας από την σχολή COMPUTERKIDS στα Ιωάννινα, η κ. Λουκά από την σχολή Computers από τα Μέγαρα, η κ. Τσάρκου από την σχολή ATS STUDIES στη Λάρισα, ο κ. Γλύκας από την σχολή ΕΦΟΔΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ στη Χίο, ο κ. Χωματάς από την σχολή INTECH στου Ζωγράφου, η κ. Μεγαρίτη από την σχολή VM BUSINESS ACADEMY στην Χαλκίδα, η κ. Κουντουριώτου από την σχολή infowiz στο Περιστέρι, ο κ. Πανουτσόπουλος από την σχολή INFOSCHOOL στην Αμαλιάδα Ηλείας, ο κ. Χατζηδάκης από την σχολή ΑΝΩΣΗ στο Ρόδο, ο κ. Οικονόμου από την σχολή EUROLAB στην Αρτέμιδα, ο κ. Ζήσης από την σχολή Ντωνούδη Αγγελική στο Αιγίνιο, η κ. Λυκιαρδοπούλου από την σχολή TECHNOKIDS TECHNOPLUS στο Σύνταγμα, ο κ. Ντρούβας από την σχολή INTERED στη Λάρισα, ο κ. Τζοβλάς από ΚΕΚ CARRIERA στην Εύβοια, ο κ. Παπαδημητρίου από την σχολή ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΥΚΛΟΣ στην Αταλάντη, ο κ. Διαμαντής από την σχολή ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ TECHNOKIDS TECHNOPLUS στην Ηγουμενίτσα, ο κ. Κιούσης από την σχολή e-CHIP στο Μοσχάτο, ο κ. Μέλλιος από το ΚΕΚ ΔΗΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, ο κ. Πανταζής από την σχολή ΜΕΓΑΠΟΛΙΣ COMPUTER SCHOOL στην Καρδίτσα, ο κ. Φίλος από την σχολή bitLab στην Καλαμάτα, η κ. Δημαράκη από την σχολή ΚΕΝΤΡΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΕΑ ΧΑΡΑΥΓΗ στην Νέα Χαραυγή στην Κοζάνη, ο κ. Σταμάτης από την σχολή Κέντρο Πληροφορικής «Τεχνολογία» από τα Βάγια Βοιωτίας, ο κ. Γκούμας από την σχολή CARIERRA – Π. Φαλήρου, η κ. Μελίδου από την σχολή INFORMATICA στην Αλεξανδρούπολη, η κ. Δαμιανίδου από την σχολή ele@rning στην Καλαμαριά στη Θεσσαλονίκη, ο κ. Σπανός από την σχολή InfoCenter στην Κόνιτσα, ο κ. Παπανδρέου από την σχολή ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ – ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΤΟΜΑΖΑΝΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. στον Αγ. Ιωάννη στου Ρέντη, ο κ. Αναγνωστόπουλος από την σχολή D.A. COMPUTER STUDIES στο Γαλάτσι, η κ. Γεμελιάρη από την σχολή INFOQUALITY στον Πειραιά, ο κ. Καραπατάκης από την σχολή ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ στη Νέα Κυδωνία στα Χανιά, ο κ. Κατσιούρας από τη σχολή ΚOALA – STUDIES στη Λάρισα, ο κ. Μουρουζίδης από την σχολή DATACOM στην Κοζάνη, ο κ. Κουτσούπας από την σχολή AXON στην Δάφνη, ο κ. Μανιφάδας από την σχολή EUROLAB στον Βύρωνα, η κ. Τσιλακοπούλου από την σχολή ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ στην Κατερίνη, ο κ. Τότσικας από την σχολή EUROLAB στο Άργος, ο κ. Φαλλίδας από την σχολή WIN NET στο Αίγιο, ο κ. Σπύρογλου από την σχολή SIGMANET στην Θεσσαλονίκη, ο κ. Χονδρογιάννης από την σχολή COMPUTER-IQ στην Κέρκυρα, ο κ. Χατζηδημητρίου από την σχολή ExpertIN ΙΤΕΑΣ, η κ. Λάππα από την σχολή COMPUTER PRACTICA στο Αγρίνιο, ο κ. Γεωργίου από την σχολή LearnF@st στην Αθήνα, ο κ. Νικολαΐδης από την σχολή ENIAC COMPUTER SCHOOL στην Νάξο, ο κ. Ραπανίδης από την σχολή e-school στην Θεσσαλονίκη, o κ. Χατζηεμμανουήλ από την σχολή AXON στην Θεσσαλονίκη, η κ. Παπαφράγκου από την σχολή ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ από την Σαλαμίνα, η κ. Βαρνακιώτη από την σχολή IMS TRAINING CENTER στον Κορυδαλλό (απ’ έξω εννοείται), η κ. Καψάλη από την σχολή TECHNONET στα Ιωάννινα, ο κ. Βαφειαδάκης από την σχολή ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ στο Αιγάλεω, ο κ. Κολιτσίδας από την σχολή NET@LINGUA στην Ελευσίνα, η κ. Ευταξιάδου από την σχολή INTERED στην Καλαμαριά στην Θεσσαλονίκη, η κ. Χουρίδου από την σχολή ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ στην Θεσσαλονίκη, ο κ. Τσόντζος από την σχολή UNION στην Θεσσαλονίκη, ο κ. Γκούρας από την σχολή Computer Orange στα Ιωάννινα, ο κ. Κουτσομήτρος από το Φ.Ξ.Γ – Ε.Ε.Σ Η/Υ από το Ίλιον, ο κ. Λαμπαούνας από τη σχολή FUTUREKIDS στον Πύργο, ο κ. Παπαγιάννης από την σχολή EXPERTIN στα Μέγαρα, ο κ. Αργυράκης από την σχολή IMS TRAINING CENTER στο Κερατσίνι, ο κ. Κατσίγιαννης από την σχολή MICROCHIP STUDIES στο Νάυπλιο, ο κ. Χολέβας από την σχολή Προοπτική στα Άνω Πατήσια, ο κ. Κοτσιφάκης από την Ερμούπολη, ο κ. Κουρής από την σχολή AXON στην Αγία Παρασκευή, η κ. Σιδηροπούλου από την σχολή AXON στην Νέα Ιωνία, ο κ. Ρήγας από την σχολή MICROCHIP στην Χαλκίδα, ο κ. Σάββας από την σχολή COMPUTER INTERNATIONAL στην Ν. Σμύρνη, ο κ. Παπουτσάκης από την σχολή ExpertIn στον Κορυδαλλό

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *